Birden hastalanan veya olumsuz bir durumla karşılaşan çocuk için ne yapıyorsunuz?

Birden hastalanan veya olumsuz bir durumla karşılaşan çocuk için ne yapıyorsunuz?
Hemen aile ile iletişime geçilerek durum bildiriliyor.aileyle birlikte bir çözüm yolu bulunuyor.ailenin gelemeyecek durumda olması halinde anne ve baba çocuk için ne yapması gerekiyorsa en az onu yapıyoruz.14 yıllık geçmişimizde önceliğimiz hep çocuk ve çocuğun sağlığı olmuştur.işimiz ailenin hayatını kolaylaştırmaktır.
Birden hastalanan veya olumsuz bir durumla karşılaşan çocuk için ne yapıyorsunuz? Branş etkinlikleriniz nelerdir? Çalışma saatleriniz hakkında bilgi alabilir miyim? Çocuğum 36 aylık okula başlaması için erken değil mi? Çocuğum okula alışacakmı? Çocuğum tuvalet temizliğini tek başına yapamıyor. Çocuğuma kurumunuzda nasıl davranılacağını merak ediyorum? Çocuğumun grubunda en fazla kaç çocuk olacaktır? Çocuğumun ne yiyip içtiğini merak ediyorum. Çocuğumun uyku ile ilgili düzensizlikler yaşamaktadır. Çocuğumun yemek yeme sorunu var.okuldada bu sorunun devam edeceğinden endişe etmekteyim. Dışarıdan şeker,çikolata vb yiyecekleri kabul ediyormusunuz? Eğitim programınız hakkında bilgi alabilirmiyim? Gün içinde çocuğumun ne yaptığını öğrenebiliyormuyum? Kurumuzunuzda part tıme (yarım gün yada belli günler) hizmet verilmektemidir? Servis düzeni nasıl olacaktır? Yabancı dil eğitimi konusunda bilgi alabilirmiyim?
Hemen Kaydolun Oğlunuz ya da kızınız Aslan Krallı yapmak ister misiniz? Sadece formu doldurun ilgili arkadaşlar sizinle irtibata geçecektir. Ön Kayıt