Çocuğumun ne yiyip içtiğini merak ediyorum.

Çocuğumun ne yiyip içtiğini merak ediyorum.
Her ayın başında hazırladığımız yemek listesini velimize ulaştırıyoruz.yemeklerimiz aşçımız tarafından hazırlanmaktadır.gıda kalitesine son derece önem vermekteyiz.kurumumuzda katkı maddesi içeren hiç bir gıda ürünü tüketilmemektedir.kış aylarında taze sıkılmış meyve suları verilmekte,kullanılan süt ve süt ürünleri sütaş tarafından temin edilmektedir.çocuk gelişiminde önemli rol oynayan sütü günlük ve şişe olarak yine sütaş tarafından almaktayız.sebze ve meyve konusundada aynı hassasiyeti göstermekteyiz.
Çocuğumun ne yiyip içtiğini merak ediyorum. Birden hastalanan veya olumsuz bir durumla karşılaşan çocuk için ne yapıyorsunuz? Branş etkinlikleriniz nelerdir? Çalışma saatleriniz hakkında bilgi alabilir miyim? Çocuğum 36 aylık okula başlaması için erken değil mi? Çocuğum okula alışacakmı? Çocuğum tuvalet temizliğini tek başına yapamıyor. Çocuğuma kurumunuzda nasıl davranılacağını merak ediyorum? Çocuğumun grubunda en fazla kaç çocuk olacaktır? Çocuğumun uyku ile ilgili düzensizlikler yaşamaktadır. Çocuğumun yemek yeme sorunu var.okuldada bu sorunun devam edeceğinden endişe etmekteyim. Dışarıdan şeker,çikolata vb yiyecekleri kabul ediyormusunuz? Eğitim programınız hakkında bilgi alabilirmiyim? Gün içinde çocuğumun ne yaptığını öğrenebiliyormuyum? Kurumuzunuzda part tıme (yarım gün yada belli günler) hizmet verilmektemidir? Servis düzeni nasıl olacaktır? Yabancı dil eğitimi konusunda bilgi alabilirmiyim?
Hemen Kaydolun Oğlunuz ya da kızınız Aslan Krallı yapmak ister misiniz? Sadece formu doldurun ilgili arkadaşlar sizinle irtibata geçecektir. Ön Kayıt