Çocuğumun yemek yeme sorunu var.okuldada bu sorunun devam edeceğinden endişe etmekteyim.

Çocuğumun yemek yeme sorunu var.okuldada bu sorunun devam edeceğinden endişe etmekteyim.
Okula başlayan bir çok çocuğumuzda bu sorun gözlenmektedir.ancak kayıt sırasında çocuğunuzla ilgili bir çok bilgiyi öğrenip gözlem dosyalarımız vasıtasıyla kapsamlı bilgiler edinmekteyiz.gruba dahil olan çocuk motive edilmekte ve şu güne kadar ki alışkanlıklarından birden vazgeçmesi beklenilmemektedir.gerek öğretmenlerimiz gerekse mutfak görevlilerimiz tarafından desteklenen çocuklar belli bir süre sonra evde hiç yemedikleri bir çok yemeği yemekteve bu sorun tamamen ortadan kalkmaktadır.
Çocuğumun yemek yeme sorunu var.okuldada bu sorunun devam edeceğinden endişe etmekteyim. Birden hastalanan veya olumsuz bir durumla karşılaşan çocuk için ne yapıyorsunuz? Branş etkinlikleriniz nelerdir? Çalışma saatleriniz hakkında bilgi alabilir miyim? Çocuğum 36 aylık okula başlaması için erken değil mi? Çocuğum okula alışacakmı? Çocuğum tuvalet temizliğini tek başına yapamıyor. Çocuğuma kurumunuzda nasıl davranılacağını merak ediyorum? Çocuğumun grubunda en fazla kaç çocuk olacaktır? Çocuğumun ne yiyip içtiğini merak ediyorum. Çocuğumun uyku ile ilgili düzensizlikler yaşamaktadır. Dışarıdan şeker,çikolata vb yiyecekleri kabul ediyormusunuz? Eğitim programınız hakkında bilgi alabilirmiyim? Gün içinde çocuğumun ne yaptığını öğrenebiliyormuyum? Kurumuzunuzda part tıme (yarım gün yada belli günler) hizmet verilmektemidir? Servis düzeni nasıl olacaktır? Yabancı dil eğitimi konusunda bilgi alabilirmiyim?
Hemen Kaydolun Oğlunuz ya da kızınız Aslan Krallı yapmak ister misiniz? Sadece formu doldurun ilgili arkadaşlar sizinle irtibata geçecektir. Ön Kayıt