Çocuğum 36 aylık okula başlaması için erken değil mi?

Çocuğum 36 aylık okula başlaması için erken değil mi?
0-72 ay arasında çocukların beyin gelişimini yüzde 85 i tamamlanmaktadır.çocuklarımız algılama ve öğrenme yeteneğini bu dönemde tamamlamaktadır.çocuk gelişiminde altın dönem olarak adlandırılan bu yaş grubunun okula başlaması önem taşımaktadır.ileri seviyedeki ülkelerde 36 aylık çocukların okula başlaması yasal zorunluluktur.
Çocuğum 36 aylık okula başlaması için erken değil mi? Birden hastalanan veya olumsuz bir durumla karşılaşan çocuk için ne yapıyorsunuz? Branş etkinlikleriniz nelerdir? Çalışma saatleriniz hakkında bilgi alabilir miyim? Çocuğum okula alışacakmı? Çocuğum tuvalet temizliğini tek başına yapamıyor. Çocuğuma kurumunuzda nasıl davranılacağını merak ediyorum? Çocuğumun grubunda en fazla kaç çocuk olacaktır? Çocuğumun ne yiyip içtiğini merak ediyorum. Çocuğumun uyku ile ilgili düzensizlikler yaşamaktadır. Çocuğumun yemek yeme sorunu var.okuldada bu sorunun devam edeceğinden endişe etmekteyim. Dışarıdan şeker,çikolata vb yiyecekleri kabul ediyormusunuz? Eğitim programınız hakkında bilgi alabilirmiyim? Gün içinde çocuğumun ne yaptığını öğrenebiliyormuyum? Kurumuzunuzda part tıme (yarım gün yada belli günler) hizmet verilmektemidir? Servis düzeni nasıl olacaktır? Yabancı dil eğitimi konusunda bilgi alabilirmiyim?
Hemen Kaydolun Oğlunuz ya da kızınız Aslan Krallı yapmak ister misiniz? Sadece formu doldurun ilgili arkadaşlar sizinle irtibata geçecektir. Ön Kayıt