Ekibimiz

Eğitim Sistemimiz

AslanKral Anaokulu, her çocuğun kaliteli, yüksek standartta eğitim alması bilinciyle kurulmuş ve çalışmalarını bu çerçevede sürdüren bir eğitim kurumudur. AslanKral Anaokulu'nun her bölümünde olduğu gibi anasınıfında da nitelikli eğitim gözetilir.

Anaokulu, bir çocuğun ilk eğitim aldığı yer olması bakımından çok önemlidir. Anaokulu, çocuğun temel becerilerinin görülerek düşünme becerilerinin en üst seviyede geliştirilmesini sağlayan yerdir.

AslanKral Anaokulu'nda çocukların gelişim düzeylerine ve bireysel özelliklerine uygun, zengin uyarıcı çevre imkanları sağlanarak, onların bedensel, zihinsel, sosyal, duygusal ve kültürel gelişimlerine uygun şekilde, bir bütün olarak eğitilmeleri, temel bilgi becerileri kazanmaları hedeflenir ve bu yönde gerekli eğitim verilir.

AslanKral Anaokulu'nda eğitim, PYP (Primary Years Programme) tam öğrenme ve çoklu zeka yöntemleri uygulanarak desteklenir. Ayrıca ?Karakter Eğitimi Programı?yla da çocukların toplumsal değerleri fark edip davranışa dönüştürmeleri amaçlanır. Türkçe ile beraber verilen İngilizce eğitimiyle çocukların çift dil öğrenme becerisi kazanmaları sağlanır.

Eğitim almak kadar nitelikli eğitim almanın önemi yadsınamaz. Bizler AslanKral Anaokulu'nda verdiğimiz bu özellikli eğitim ile çocuklarımızı ilkokula ve hayata hazırlıyoruz?
Hemen Kaydolun Oğlunuz ya da kızınız Aslan Krallı yapmak ister misiniz? Sadece formu doldurun ilgili arkadaşlar sizinle irtibata geçecektir. Ön Kayıt